برگزاری مانور اصلاح و بهسازی روشنایی معابر

۱۹تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۰۵ PM 72

برگزاری مانور اصلاح و بهسازی روشنایی معابر

مسعود صادقی خمامی مدیرعامل توزیع گیلان از اجرای مانور سرویس و نگهداری روشنایی معابر در شهر رشت با فعالیت 4 اکیپ در مناطق بلوار لاکان، شهرک فجر و 16 متری سمیه شهر رشت خبر داد.

وی تاکید کرد: باتوجه به اهمیت موضوع روشنایی در سطح معابر شهری و روستایی در شب بویژه برای تامین امنیت مردم، همکاران اداره روشنایی معابر شهرستان رشت و سایر امورهای اجرایی استان بصورت روزانه برای تعمیر و نگهداری این تجهیزات اقدام می‌کنند.
صادقی ضمن اعلام این موضوع که در کل استان قریب به 530 هزار پایه روشنایی معابر موجود است، افزود: تامین مطلوب و استاندارد روشنایی معابر شهری، هم به حفظ جان عابرین پیاده و رانندگان می‌پردازد و هم به ایجاد امنیت در شب، کمک شایانی می‌کند.
مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: در همین راستا و بمنظور سرویس و بهسازی روشنایی معابر و همچنین حفظ و ارتقا آمادگی نیروها، مانوری با محوریت اصلاح معایب و خاموشی معابر در مناطق بلوار لاکان، شهرک فجر و 16 متری سمیه شهر رشت به اجرا درآمد.
صادقی تصریح کرد: در این مانور اکیپ‌های عملیاتی اداره روشنایی معابر شهرستان رشت با 4 اکیپ، به فعالیت برای بهسازی و رفع عیوب سیستم روشنایی این منطقه پرداختند و طی آن 37 مورد خاموشی و 7 مورد اتصالی برطرف و 5 مورد تعویض لامپ های قدیمی با لامپ های بخار سدیم انجام شد.
وی در خاتمه تاکید کرد: راحت‌ترین راه برای اعلام خاموشی معابر استفاده از اپلیکیشن کاربردی برق من است، همچنین مشترکین محترم می‌توانند برای رفع خاموشی معابر در شهر رشت با شماره تلفن گویای این اداره به شماره ۳۳۴۷۲۲۷۸ یا شماره تلفن اتفاقات (۱۲۱) برای کل استان تماس حاصل کنند.

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
جست و جو
روزنامه نسیم
گزارش تصویری
پیوندهای مرتبط