شرکت مخابرات در سراسر کشور آماده رزمایش سرنوشت‌ سازانتخابات است

۱۶تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۱۷ AM 75

شرکت مخابرات در سراسر کشور آماده رزمایش سرنوشت‌ سازانتخابات است

همزمان با آغاز فرآیند گیری انتخابات دور دوم ریاست جمهوری، با مشارکت حداکثری مدیران و کارکنان شرکت مخابرات ایران ، این شرکت آماده رزمایش سرنوشت ‌ساز انتخابات درتمامی مناطق مخابراتی در سراسر کشور است .

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، مهندس سلطانی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ضمن بیان این مطلب و با تاکید بر مشارکت تمامی کارکنان شرکت مخابرات منطقه ایران در سراسر در این انتخابات  گفت : این انتخابات یک رزمایش سرنوشت‌ساز برای سربلندی ملت ایران است و حماسه بزرگ مردم ایران امروز رقم خواهد خورد.

وی اضافه کرد: سهیم شدن و مشارکت مردم در تصمیم‌گیری‌های اجتماعی و سیاسی از کوچکترین تا بزرگترین مباحث سیاسی و مدیریتی کشور از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران برای جامعه انقلابی و مردم مسلمان ایران بوده است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: با حضور و مشارکت در عرصه انتخابات اتحاد و همدلی اقوام، در عرصه انتخابات به جهانیان نشان داده می شود و این حضور و مشارکت در عرصه انتخابات در سرنوشت و آینده کشور نقش آفرین است .

وی با بیان اینکه  تمامی زیر ساخت های مخابراتی و آمادگی کارکنان حوزه های فنی برای این رویداد مهم آماده شده است اظهار داشت : امیدواریم تا پایان انتخابات بتوانیم بدون هیچ گونه اختلال فرایند رای گیری صورت پذیرد.

وی با تأکید بر آمادگی کامل  پوشش ارتباطی شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری بر بستر شبکه‌های ارتباطی همراه و ثابت مخابرات است، گفت: در همین راستا، اقدامات لازم زیرساخت‌های مخابراتی برای برگزاری هر چه بهتر دوره دوم  چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شرکت مخابرات ایران فراهم است .

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
جست و جو
روزنامه نسیم
گزارش تصویری
پیوندهای مرتبط