مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان:

وجود آمادگی و برنامه‌ریزی برای حل مشكلات شهر كوچصفهان

۱۶تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۱۵ AM 82

وجود آمادگی و برنامه‌ریزی برای حل مشكلات شهر كوچصفهان

طی جلسه ای با حضور مسعود صادقی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی بهمراه جمعی از مسئولان شهر کوچصفهان به بررسی مشکلات حوزه برق این شهر پرداخته شد.

در این جلسه صادقی اظهار داشت: از نظر حجم شبکه های فشار ضعیف، استان گیلان رتبه دوم را در کشور داراست و حجم زیادی از این نوع شبکه در کل استان به ویژه در نقاط روستایی نیاز به بازسازی و برکناری شبکه فرسوده دارد.

وی ضمن تشکر از برپایی این نشست افزود: حضور دلسوزانه مسئولان نشان از عزم و اراده برای همکاری و رفع مشکلات منطقه دارد.

مدیر عامل توزیع برق گیلان گفت: از ابتدای سال در برخی نقاط استان از جمله کوچصفهان فیدرهای فشار متوسط جدید مورد بهره‌برداری قرار گرفته است که نقش عمده ای در رفع ضعف برق ها دارد.

وی تاکید کرد: سرقت شبکه ها و تجهیزات توزیع برق یکی دیگر از چالش های توزیع برق گیلان در مسیر تامین برق پایدار است و از مسئولان درخواست همکاری در خصوص پیشگیری از این پدیده مذموم را داریم.
صادقی خاطرنشان کرد: عمده مشکلات در حوزه برق ازجمله ضعف برق ها، نوسانات، سرقت و... با تبدیل شبکه های فرسوده به کابل خودنگهدار رفع خواهد شد و براین اساس از مدیران و نمایندگان استان تقاضا داریم در خصوص تامین بودجه لازم برای این کار یاور و همراه خادمان خود در صنعت برق گیلان باشند.

صادقی ضمن استماع موضوعات و مسائل مطروحه در این نشست از آمادگی لازم برای مساعدت در حل مشکلات خبر داد.
همچنین در این نشست جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس ضمن تشکر از فعالیت های شرکت توزیع برق گیلان افزود: باتوجه به اهمیت برق در زندگی مردم انتظار داریم تدابیر لازم برای حل مشکلات مردم در این زمینه را شاهد باشیم.

وی ضمن طرح برخی مسایل و درخواست های مردمی تاکید کرد: برای همکاری در حل مشکلات برقی مردم آماده همکاری لازم هستیم.

گفتنی است در این نشست جمعی از مسئولان شهر کوچصفهان از جمله نمایندگان فرمانداری، شورا، شهرداری، بخشداری ها و... حضور داشتند و هریک ضمن طرح درخواست های مردمی، برای حل مشکلات در اجرای طرح های توزیع برق گیلان اعلام آمادگی و همراهی کردند.

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
جست و جو
روزنامه نسیم
گزارش تصویری
پیوندهای مرتبط